Titles you rated
You're NextRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The BoyRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 2.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 2.5
The StrangersRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
ThorRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5