Titles you rated
Prince HoursRated ★ 4.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
Middle School Student ARated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.5
My Lovely GirlRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 1.5
Tale of ArangRated ★ 3.5
All About My RomanceRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
GiantRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 5.0