Titles you rated
TangledRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Marriage BlueRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 2.5
Salut d’AmourRated ★ 4.0