Series
Ratings
89
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.5- Super RookieRated ★ 1.5
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 2.5- Fairy CommiRated ★ 3.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 2.0
My Sweet CityRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 2.5
City HallRated ★ 3.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.5- Smile, YouRated ★ 4.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.0
Big ThingRated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0