Movies
Ratings
20
Dancing QueenRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 1.0- WishRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 0.5
Into the StormRated ★ 5.0