Series
Ratings
32- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 3.0
Sailor Moon SuperSRated ★ 1.0- Doctor WhoRated ★ 3.5
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Criminal Minds: Beyond BordersRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 2.0
Big ThingRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 1.5
Legal HighRated ★ 4.5
The King's DoctorRated ★ 2.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 1.5