Series
Ratings
21
Heard It Through the GrapevineRated ★ 1.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 1.5
Ruby RingRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5