Titles you rated
Fight ClubRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5