Series
Ratings
26
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 2.5
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0