Series
Ratings
106
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 3.5
My Horrible BossRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 3.5
The Great King, SejongRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0