Movies
Ratings
226
The World of KanakoRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
OasisRated ★ 4.5
The Truth BeneathRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5- Beautiful TomorrowRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
The Last Five YearsRated ★ 3.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
PanRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0- Mammoth Man, the Ancient WarriorRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
HereafterRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
A Quiet DreamRated ★ 3.5