Series
Ratings
28
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.5
Hotel KingRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 2.5
JumongRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.0
Empress KiRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0