Movies
Ratings
640
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
C'mon C'monRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
You're NextRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
GretaRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
For SamaRated ★ 4.0
MayhemRated ★ 3.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
MinariRated ★ 3.5