Titles you rated
- K for KimbapRated ★ 5.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.0