Titles you rated
GladiatorRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0
Bad TripRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.0
WeRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 1.0
A Man Called OveRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5