Titles you rated
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Olive KitteridgeRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
KiddingRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 3.5
Love NaggersRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.0
- Banana Actually Season 2Rated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5