Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
Wall to WallRated ★ 2.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Dirty MoneyRated ★ 1.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
My Name is Loh KiwanRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5- Chabak – Night Of Murder And RomanceRated ★ 0.5
Badland HuntersRated ★ 2.0