Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
TempestRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 2.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 1.5
Shop of the LampRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.0
ConnectionRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Agents of MysteryRated ★ 2.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
FlexxCopRated ★ 3.0