Titles you rated
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
StargateRated ★ 4.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0