Titles you rated
La La LandRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
In Good CompanyRated ★ 3.0
Man of VendettaRated ★ 2.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
It BoyRated ★ 2.5
CloserRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.5