Movies
Ratings
580
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.5
The Royal TreatmentRated ★ 2.5
HolidateRated ★ 4.0
The Princess SwitchRated ★ 3.5
A Castle for ChristmasRated ★ 4.5
SextupletsRated ★ 1.0
MaudieRated ★ 3.0
Just Go with ItRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
It's ComplicatedRated ★ 4.0
Claire's CameraRated ★ 3.5
The Other WomanRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Blood Red SkyRated ★ 3.0
BlackbirdRated ★ 4.5
Paris Can WaitRated ★ 3.5
The Extraordinary Journey of the FakirRated ★ 4.5- The Starry nightRated ★ 5.0
Snow Chick - A Penguin's TaleRated ★ 5.0
The FairyRated ★ 1.0