Titles you rated
TakenRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0