Series
Ratings
115
I Do, I DoRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 4.0
Hidden IdentityRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
BloodRated ★ 2.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
MonstarRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 2.5
Queen of HousewivesRated ★ 2.5
Moorim SchoolRated ★ 0.5
Two WeeksRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5