Movies
Ratings
330
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
If I StayRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
Man UpRated ★ 5.0
Before We GoRated ★ 5.0- The Student and Mister HenriRated ★ 4.5
On the Other Side of the TracksRated ★ 3.5
Bride WarsRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
ElfRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 2.0