Movies
Ratings
692
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 0.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Rock of AgesRated ★ 2.5
OnceRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 0.5
LeonRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
Juror 8Rated ★ 3.0