Movies
Ratings
421
Rough NightRated ★ 2.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 2.5
I, TonyaRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.0
BurningRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Letters to JulietRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.5
The Divine OrderRated ★ 4.5
Basic InstinctRated ★ 4.0