Series
Ratings
82
Lucky RomanceRated ★ 3.5
KiddingRated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 1.0
Killing EveRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 2.5
And Then There Were NoneRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 2.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0