Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5- WishRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 5.0
After EarthRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
PushRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0