Titles you rated
The Last ExorcismRated ★ 2.5
The Last Exorcism Part IIRated ★ 2.5
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 3.5
The Transporter RefueledRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 2.5
PadakRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.5
Fists of LegendRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
HancockRated ★ 2.5
Crows Zero IIRated ★ 3.0