Titles you rated
Legend of the PatriotsRated ★ 1.0
Road No. 1Rated ★ 1.0
My Fair LadyRated ★ 1.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 1.0
The Great DoctorRated ★ 0.5
Empress MyeongseongRated ★ 0.5
Princess HoursRated ★ 0.5
The King Dae JoyoungRated ★ 1.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 0.5
Myung Wol the SpyRated ★ 0.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
JumongRated ★ 0.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 0.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.0