Movies
Ratings
104
ZootopiaRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The UnfairRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.0
TakenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 2.5
The TreacherousRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
The Royal TailorRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 2.5
The ServantRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5