Movies
Ratings
982
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
KonoSuba - God's Blessing on This Wonderful World!: Legend of CrimsonRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5- Grandmother’s CakeRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Dragon Ball Super: Super HeroRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0