Movies
Ratings
71
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0