Movies
Ratings
30
AvatarRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The King's SpeechRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0