Movies
Ratings
545- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
T1: ROSE TOGETHERRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
MotherRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
FallRated ★ 3.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0