Series
Ratings
14
GoblinRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0