Titles you rated
Kills on WheelsRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
1917Rated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 1.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Running Out of Time 2Rated ★ 1.0
Mad DetectiveRated ★ 3.5
Running Out of TimeRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Cold PursuitRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Drug WarRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 2.5
TakenRated ★ 3.5
FlawlessRated ★ 2.5
BrakeRated ★ 2.5