Movies
Ratings
96
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0