Titles you rated
SandglassRated ★ 4.5- Odoru Daisosasen Bangaihen - Wangansho Fukei Monogatari Shoka no Koutsuanzen SpecialRated ★ 3.5
- Odoru daisosasen - Nenmatsu tokubetsu keikai SpecialRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 2.0
Heroes RebornRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0