Series
Ratings
13
Slam DunkRated ★ 5.0- Gourmet Road Season 2Rated ★ 0.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0