Titles you rated
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5