Movies
Ratings
15
ElysiumRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
SpyRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0