Titles you rated
Lovers' ConcertoRated ★ 0.5
MiraiRated ★ 2.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0- Try Wrapping Tomatoes in KimchiRated ★ 3.5
- ONE PIECE ROMANCE DAWNRated ★ 0.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
Johnny ExpressRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5