Movies
Ratings
214
V/H/S/2Rated ★ 0.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 2.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 0.5
Enemy of the StateRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 0.5
Dead Poets SocietyRated ★ 0.5
Olympus Has FallenRated ★ 0.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 2.0
Transporter 2Rated ★ 2.0
PompeiiRated ★ 1.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.0
Air Force OneRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 2.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 0.5