Series
Ratings
76
Another Miss OhRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 1.5
StrangerRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 2.5
Youn's KitchenRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 1.5
Let's EatRated ★ 0.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 1.5
Crime SceneRated ★ 2.5
Crime Scene 3Rated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 2.5
Something in the RainRated ★ 1.5
Voice season1Rated ★ 2.5