Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Divorced SinglesRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Arakawa Under The BridgeRated ★ 4.5
Shadows House Season 1Rated ★ 4.0
The Detective Is Already DeadRated ★ 3.0
Higurashi When They Cry - SOTSURated ★ 3.0
To Your EternityRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 4.0