Movies
Ratings
747
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 5.0
DuneRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
Run-OffRated ★ 1.5
Honest CandidateRated ★ 1.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.5
FrecklesRated ★ 3.5
Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 3.0- AnesthesiaRated ★ 3.0
Sink & RiseRated ★ 2.5- The Bicycle ThiefRated ★ 3.5
- Morning of the DeadRated ★ 4.0
- ShadowerRated ★ 2.5