Titles you rated
Monsters UniversityRated ★ 2.5
FelonRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0- Sherlock HolmesRated ★ 2.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.5
Once Upon a TimeRated ★ 1.5
Blue StreakRated ★ 3.0