Movies
Ratings
196
HauntersRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0