Titles you rated
Thread of LiesRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0